Hy-lok_Logo

O SPOLOČNOSTI
Hy-Lok Corporation patrí medzi celosvetovo uznávaných výrobcov šróbení, fittingov, ventilov a mnohej ďalšej priemyselnej inštrumentácie. Prioritou spoločnosti je pochopenie potrieb a očakávaní zákazníkov a poskytnutie produktov a služieb, ktoré napĺňajú alebo prekonávajú zákaznícke nároky. Hy-Lok poskytuje efektívne, stabilné a cenovo prístupné riešenia pre kontinuálny pokrok vašich procesov. Profesionalita, spoľahlivosť, podpora a  profesionálne služby sú presne to čo Hy-Lok predstavuje.
 
HY-LOK NA SLOVENSKU
Spoločnosť ECM Systems je oficiálny a exkluzívny distribútor produktov značky Hy-Lok na území Slovenska. Ako výhradný zástupca spoločnosti Hy-Lok poskytujeme zákazníkom maximálnu starostlivosť a odborné rady, ktoré napomôžu pri realizácii ich projektov a optimalizácii procesov. S rozsiahlou ponukou a odbornou starostlivosťou dokážeme vytvoriť pre Vás riešenie, ktoré uspokojí každého či už ide o dodávku jedného fitingu až po komplexné riešenia na mieru v rámci veľkých projektov.
 
Základné produktové portfólio

Hy-lok_Portfolio


Hy-Lok produktové portfólio zahŕňa väčšinu ventilov a fitingov využívaných pre prístrojové vybavenie, hydrauliku, potrubné systémy a ďalšie. Okrem týchto komponentov poskytuje spoločnosť Hy-Lok aj regulátory tlaku a množstvo iného príslušenstva potrebného v priemysle.
 
Fittingy Hy-Lok so systémom dvojitého zárezného krúžku (double ferrule) sú dostupné v rôznych rozmeroch (metrické/imperiálne), materiálových prevedeniach a typoch závitov (NPT/ISO atď.) Hy-Lok fittingy so závitom sú dostupné v rôznych prevedeniach tak, aby mohli spojiť väčšinu druhov závitov.
 
Hy-Lok ventily ako kategória obsahuje množstvo typov ventilov ako sú ihlové, guľové, prepúšťacie, poistné ventily, spätné klapky a ventilové súpravy (manifolds). Každý z typov ventilov je ponúkaný v širokej škále materiálových prevedení. Ventily sú vyrábané do rôznych tlakov, teplôt a pripojení.

Hy-Lok_Fittings

 

Viac informácií môžete získať na stránkach výrobcu.

 

Značky
Adresa