Nové normy pre meranie početnej koncentrácie častíc v ovzduší

Dňa 24.8.2016 vyšiel nový štandard CEN/TS 16976:2016, ktorý opisuje procedúru merania početnej koncentrácie ultra jemných častíc. Norma vychádza v rámci legislatívneho procesu, ktorý štandardizovať meracie postupy pre meranie plynných znečisťujúcich a tuhých znečisťujúcich látok v ovzduší, tak aby sa jednotlivé dáta dali jednoducho porovnať. Na základe nameraných dát bude EÚ ďalej pripravovať limity jednotlivých znečisťujúcich látok. 

Značky

Potrebujete dôveryhodné zariadenie pre štúdium nukleácie, formácie nových častíc a kinetiky?

Pri nukleácii plynov vznikajú najmä veľmi malé častice s veľkosťou menej ako 3nm. Mnoho vedcov a výskumníkov atmosféry sa zaujímajú o proces formácie častíc a kinetiky, avšak štúdia takýchto javov nutne požaduje správne zariadenie. Spoločnosť TSI, leader v oblasti výroby prístrojov pre analýzu aerosólov prináša na trh 1nm Scanning Mobility Particle Sizer (SMPS) - kvalifikátor (triedič) častíc s rozsahom až 1nm. Prístroj poskytuje nasledujúce možnosti:

Značky

Zirkóniové vs. Laserové meranie kyslíka

Vo svete sa čoraz viac a viac používa laserové merania kyslíku, ktorého cena neustále klesá. Laserové meranie ponúka množstvo výhod oproti klasickým riešeniam. Naša spoločnosť ponúka komplexné riešenie priamo pre Vašu aplikáciu.

Pre efektívnosť a spoľahlivosť v procese spaľovania ponúkame komplexné riešenie.

Značky

Produkty spoločnosti Servomex

Spoločnosť SERVOMEX patrí medzi celosvetovo uznávané pojmy v oblasti analýzy plynov. Zameriava sa na jedinečné aplikácie od R&D po opravy, od predaja po servis a poskytuje riešenia pre každého zákazníka na mieru podľa potreby.

Spoločnosť Servomex má vo svojom produktovom portfóliu kompletný rozsah používaných senzorových technológií. Ako napríklad:

Značky
Subscribe to plyn