Holandská spoločnosť Klay, ktorá na trhu pôsobí od roku 1978 prijala zastupovanie pre oblasť centrálnej Európy práve našou spoločnosťou.

Hlavnou činnosťou KLAY je výroba tlakových senzorov, snímačov výšky hladiny, tlakových a hladinových snímačov a PT-100 teplotných senzorov. Produkty KLAY nachádzajú veľké využitie v mnohých priemyselných odvetviach hlavne v potravinárstve, papierenskom priemysle a vodohospodárstve a čističkách odpadových vôd.

Všetky produkty sú vyrábané v odolnom a robustnom nerezovom prevedení s vysokou IP triedou ochrany. Dôležitým aspektom je viac ako 50 rôznych druhov pripojení do procesu (príruba, clump,závit atp.) a možnosť využitia vo výbušnom prostredí.

Produktové portólio spoločnosti KLAY pozostáva z nasledovných produktov:

Produktove portfolio spoločnosti KLAY

Séria 8000

Jedná sa o analógové tlakové a hladinové senzory pri ktorých sa Zero a Span nastavujú jednoducho prostredníctvom dvoch potenciometrov. Presnosť merania je 0,2%. Výstupný signál 4-20mA.

Séria 2000

Digitálne tlakové a hladinové senzory nastaviteľné prostredníctvom 3 tlačidiel s prehľadovým displejom. Presnosť merania 0,1%. Možnosť komunikácie prostredníctvom výstupov 4-20mA protokolu HART alebo PROFIBUS.

Séria 4000

Kompletná "High-end" séria inteligentných tlakových a hladinových snímačov s prehľadným podsvieteným displejom. Presnosť merania až 0,075% (0,065%). Výstupy 4-20mA, protokol HART. 

Ďalšie produkty:

- Ponorné Hydro-statické senzory

- Meranie diferenčného tlaku

- Hladinové spínače na princípe "Tuning Fork"

Produkty spoločnosti KLAY sú určené pre aplikácie kde je potrebná "Flush diaphragm" = samočistiaca sa membrána (prostredníctvom procesného média).

Vysoká kvalita a odbornosť je potvrdená silnou certifikáciou medzinárodne uznávanými skupinami: SIL2, EHEDG, 3A, FDA, DEKRA, IECEx, Ex, ABS, RINA, DNV a podobne.

Prehliadnite si krátky booklet produktov KLAY.

Pre Viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Značky
Adresa